„ Jsme česká nadnárodní strojírenská společnost se zaměřením na výrobu ocelových konstrukcí s tradicí již od roku 1990, náš hlavní výrobní areál je v obci Račice, okres Litoměřice, do kterého přijmeme spolehlivé kolegy na pozici…“:

UKLÍZEČ AREÁLU

JAKÁ NÁPLŇ PRÁCE VÁS ČEKÁ - vhodná pro muže

  • Úklid venkovních prostor areálu
  • Drobné údržbové práce
  • Péče o zeleň, chodníky v zimě apod.

JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍT

  • Vzdělání základní/ SOU
  • Dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

  • Mzdové ohodnocení dle zkušeností, 13. plat
  • Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
  • Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea, firemní společenské akce
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, firemní kurzy anglického jazyka
  • Přátelský kolektiv a práci v renomované společnosti ve svém oboru

Získávaná data budeme zpracovávat pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu než najdeme vhodného uchazeče a místo obsadíme.